Нормативно-правова база [0]

Канівська загальноосвітня школа №3
Головна » Статті » Виховна робота » Творча скриня

Вічна пам'ять Героя Небесної Сотні

Тисячі людей віддають в ці лютневі дні  шану Героям Небесної Сотні, запалюють свічки і ставлять квіти. Здається, що всі квіти Землі перенеслись на Майдан.  Майдан став символом боротьби, символом утвердження прагнень до європейських цінностей у споконвічно європейській державі.  І сьогодні, 20 лютого, у Канівській ЗОШ І- ІІІ ступенів №3 пройшов виховний захід  «ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ…» ,присвячений вшануванню відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Класний керівник 9 класу Дерев’янко Н.М. разом зі своїми вихованцями  запросили учнів та вчителів на захід,  щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття.

Говорять, що  життя  людське – це  спалах  сірника.  Але  цей  спалах  може  зблиснути  і  згаснути,  а  може  зігріти  собою  інших,  врятувати  їх.

Таким  яскравим  спалахом  було  життя  сотні  українців,  які  загинули  на  Майдані  у  лютому  2014  року.  Їх  душі  прагнули  свободи,  щастя  рідній  країні,  волі  рідному  народові.      Їх  душі  завчасно  полинули  до  Бога…  І  весь  світ  облетіла  звістка  про  безстрашну  Небесну  сотню.

За  час  Майдану в усіх  справжніх  українців  в  душі  звучали  слова  «Слава  Україні!»  -  «Героям  слава!»

Та  сьогодні  ми  вже  знаємо,  що  герої   не  вмирають,  вони  живуть  у  нашій  пам’яті,  вони  живуть  у  тих,  хто  продовжує  їх  справу,  вони  живуть  доти,  поки  жива  їх  справа.

Їх -  106…  З  різних  куточків  України,  різних  за  національністю,  освітою,  соціальним  станом…

Горить свіча і пам’яті сльоза
додолу з неї краплями стікає.
Земля ридає, плачуть небеса –
Майдан героїв з почестю ховає.

Їх взяв Господь, щоб ангелом в раю
В його садах довічно проживати.
Вони завжди залишаться в строю,
Про них народ пісні буде співати.

Небесна сотня білих журавлів,
душа яких летить під небесами.
Ніхто із вас вмирати не хотів,
Хай вічна пам’ять лишиться за вами.

Сьогодні туга душу розпина
Багато з вас в коханні не признались.
Надворі скоро втішиться весна.
Чому ж її ви, хлопці, не діждались?

Горить свіча і пам’яті сльоза
додолу з неї краплями стікає.
Земля ридає, плачуть небеса –
Героїв Україна пам’ятає.

Бажаємо всім світлих днів, миру і нехай вам щастить.

Хай живе Україна!!!!!!!!!!!Слава Україні – Героям слава!!!!!!!!!!!!!

Категорія: Творча скриня | Додав: Katiba (20.02.2017)
Переглядів: 318 | Рейтинг: 0.0/0