[Шкільне життя]
[1 урок 2015-2016н.р.]
[Довга дорога до Польщі]
[1 урок 2015-2016н.р.]
[1 вересня]
Канівська загальноосвітня школа № 3 Канівської міської - Візитівка школи
Середа
22.01.2025
05:40
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Січень 2025  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Корисні посилання
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 145
Наша адреса
Чалабієв Р.А.
19001 Черкаська область
місто Канів, вул. Пилипенка 14



8(04736)3-10-17 kanev-school3@ukr.net
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Канівська загальноосвітня
школа І-ІІІ ступенів №3
Канівської міської ради
Черкаської області

 

 

Назва навчального закладу за статутом  Канівська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 Канівської міської ради Черкаської області

Адреса з індексом 19001, м.Канів, Черкаської  області, вул..Пилипенка,14

Телефон з кодом  (04736) 3-10-77

Е-mail  kanev-school3@ukr.net 

Директор Чалабієв Руслан Азадович

Рік заснування закладу:  16 листопада 1956 року

Мова навчання: Українська  

Проектна потужність закладу –  1176 учнів.

Кількість кабінетів – 43.

Кількість майстерень – 3 –(майстерня з обслуговуючої праці, слюсарна майстерня, столярна майстерня).

Приміщення автокласу – 2 класи (це клас будови і технічного обслуговування, клас правил дорожнього руху  і основ безпеки руху);

Кількість землі, яка належить школі, – близько 4 га.

Кількість педагогічних працівників – 43,

 з них:

вчителі вищої категорії – 27;

спеціалістів I категорії – 4;

спеціалістів II категорії – 2;

спеціалістів – 4;

молодші спеціалісти – 2;

із педагогічним званням «Вчитель-методист» – 5

із педагогічним званням «Старший вчитель» – 13

Кількість учнів на 01.01.2015 року – 471.

Профілі навчання : технологічний, інформаційно-технологічний.

Комп’ютерне забезпечення – 20 комп’ютерів.

Наявність залів, кімнат-музеїв, музеїв: музейна кімната, бойової слави та кабінет народознавства.

Заклад активно впроваджує інформаційно-комунікаційні технології для проведення: онлайн-консультування практичним психологом та соціальним педагогом учнів та батьків; навчання учителів за курсом „Сервіси Google“; індивідуальних консультацій для дітей за їх запитами у позаурочний час;  забезпечує доступ до електронних навчальних ресурсів, вебінарів, інтернет-конференцій, інтернет-олімпіад, інтерактивних конкурсів тощо.

Учні та педагоги школи – активні учасники міських, обласних, Всеукраїнських та Міжнародних проектів: “Юні друзі прикордонників" (проведення заході на базі Навчального центру Державної прикордонної служби „Оршанець“; „Збережи первоцвіти“  „Зустрічаємо провісників весни“, „Відкриваємо Україну“; участь в проекті „Українсько-польських молодіжних обмінів“.

Із метою реалізації творчих  здібностей учнів у позаурочний час працює 7 гуртків. Із них: 2 фізкультурно-спортивних, 1 художньо-естетичний, 1 туристсько-краєзнавчий, 1 еколого-натуралістичний, 1  хореографічний, 1 військово-патріотичний.

Для забезпечення рівного доступу до якісної освіти та з метою організації оптимального рівня соціалізації особистості в школі створені 2 інклюзивні класи та організована індивідуальна форма навчання для учнів, які цього потребують. У розрізі останніх 5 років за індивідуальною формою навчання здобували освіту 46 учнів. Із 2012 року було створено інклюзивний клас, в якому навчалися двоє осіб із затримкою психічного розвитку. В 2016 році було відкрито другий інклюзивний клас, де навчаються 2 учнів із ДЦП (один із них пересувається на візку). Для створення комфортних умов навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами до штатного розпису закладу відділом освіти виконавчого комітету Канівської міської ради та МПМПК було ініційовано введення посад асистента вчителя.  

У школі діє музей народознавства,  створений куточок Слави,  присвячений учаснику АТО, випускнику школи, Руденкові Євгенію,  у 2015 році створено куточок пам’яті „Герої Небесної сотні“. Учнівським самоврядуванням ініційовано проект створення „Алеї Пам’яті“, реалізація якого розпочнеться з квітня 2017 року.

У лютому 2017 року було досягнуто домовленостей про укладення угод про співпрацю з навчальними закладами міста Хелмно (Республіка Польща).

Робота з обдарованими дітьми:  23  учнів  є переможцями ІІ  етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін  та 2 переможці обласного етапу.

У навчальному закладі значна увага приділяється розвитку дитячої обдарованості через розгалужену мережу гуртків: художньо-естетичного напрямку (хореографічний колектив «Каприз», вокальний ансамбль)  предметного циклу (гурток польської та російської мов, військово-патріотичні «Юний стрілець» та «Влучний стрілець»), спортивного спрямування («Школа безпеки», волейбол, шахи, шашки, настільний теніс). Для підвищення ефективності роботи із обдарованими дітьми проводяться вікторини, вистави, фестивалі. Час від часу проводяться виставки творчих робіт учнів школи.

                                                                  

Досягнення навчального закладу: нагороджено золотими медалями – 97 учнів, нагороджено  срібними медалями – 46 учнів.

2005 рік – Святун Сергій був переможцем Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося,  брати мої…» у номінації «Історія України та державотворення».

2006 рік – Кагаловська Вікторія,   призер  IIІ етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту  науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук у секції «Археологія України».

2007 рік – Кагаловська Вікторія та Хоменко Наталія,  призери IIІ етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту  науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук  у секціях «Археологія України» та «Історія України».

2010 рік – Несен Юлія,  призер  IIІ етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту  науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук у секції «Правознавство».

2011 рік – Манжула Іванна,  призер IIІ етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької мови.

2012 рік – Конон Віталіна, призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії;

 Войцеховська Анна, призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з  правознавства.

2013 рік – Конон Віталіна, Семеніхін Даниїл, призери ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з  історії; Бугай Дарія, призер IIІ етапу Всукраїнської олімпіади з німецької мови.

 2013 рік -   Ковальчук Діана та Бугай Дарія,  призери IIІ етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту  науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук  у секціях «Історичне краєзнавство» та «Релігієзнавство».

2014 рік – Конон Віталіна, Басиста Тетяна, Семініхін Даниїл, призери ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з  історії; Валіна Вікторія, призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з  правознавства; Чикирис Андрій, Чобітько Євгенія, призери ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з  фізичної культури.

2015 рік – Чалабієва Марія, Зінченко Юлія – призери ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії; Чалабієва Марія, призер ІІІ етапу олімпіади з української мови.

Учні школи є призерами міських та обласних змагань «Школа безпеки», бо в  навчальному закладі створено базу для проведення таких занять.

Коротка історія заснування:

З початку заснування заклад був створений як філія школи №2.

Стара будівля  школи розташовувалася у колишній садибі куркуля Гусакова, якого було розкуркулено. Школа складалася з трьох приміщень. Перше приміщення розташовувалося у колишній  хаті священника, яка  і була зруйнована під час будівництва автодороги у мікрорайоні. Друге приміщення знаходилося неподалік старої церкви, що теж була зруйнована за наказом радянської влади. Третя частина приміщень закладу розташовувалася навпроти будинку Ворошанів, що зберігся до нашого часу.

З 16 листопада 1956 року заклад було реорганізовано з філії школи №2 у  семирічну школу № 3. На початку 80-х років  виникло питання про будівництво нового приміщення школи. Значних зусиль  для позитивного вирішення даного питання доклали  Коноваленко Марта Сильвестрівна (тодішній директор школи №3) та Шкатюк Григорій Титович (директор радгоспу «Заповіт Леніна»). Нова будівля школи була здана в експлуатацію у 1984 році.

 Більше 30 років школу очолював Руденко Микола Романович, який  доклав значних зусиль для збереження та поповнення матеріально-технічної бази школи, створення умов для інтелектуального та професійного зростання молоді. На даний час школа продовжує надавати якісні освітні послуги, орієнтуючись на зміну умов та запитів суспільства.

Проблеми навчального закладу:

  • поліпшення  системи опалення, встановлення котельні для індивідуального опалення;
  • ремонт даху школи та приміщення автокласу;
  • створення сучасного кабінету інформатики.