[Довга дорога до Польщі]
[Зустріч випускників 2017]
[Шкільне життя]
[Тиждень екології та біології]
[У рідній школі барвисто й веселково вишиванки поколінь цвітуть]
Канівська загальноосвітня школа № 3 Канівської міської - План роботи методичного кабінета
«  Квітень 2024  »

Канівська загальноосвітня
школа І-ІІІ ступенів №3

Затверджую

Директор школи________ Р.А. Чалабієв

ПЛАН РОБОТИ

методичного кабінету Канівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

на 2016-2017 н. р.

1.  Видати наказ про організацію методичної роботи в школі.

До 30.09.2016 р.

2. Затвердити план роботи методкабінету на 2016-2017 н. р. Заслухати на засіданні методичної ради питання про підсумки роботи методичної ради у 2015-2016 н. р.

Вересень 2016 р.

3. Забезпечити педагогічних працівників навчальними програмами.

До 01.09. 2016 р.

4. Організувати роботу предметних методичних об’єднань

До 15.09. 2016 р.

5. Надавати методичні рекомендації педагогічним працівникам.

Систематично. Заступник директора з НВР

6.  Заслухати на засіданні методичної ради питання про організацію роботи педагогічного колективу над науково-методичною проблемою «Підвищення якості надання освітніх послуг через впровадження у навчально-виховний процес елементів модульно-розвивального навчання»

Листопад 2016 р. – квітень 2017 р.

7. Провести ряд заходів:

• Діагностика  методичної та професійної готовності учителів до роботи над науково-методичною темою та в рамках експериментальної діяльності (жовтень 2016 р.)
  • Психолого-педагогічні семінари: «Професійне вигорання педагога: причини, запобігання, профілактика» (листопад  2016 р.)
  • «____________________________________________________________________________________________________________» (лютий 2016 року)
  • Педагогічні читання «Виховання в учнів сталих життєвих цінностей: із педагогічної спадщини В.Сухомлинського» (березень 2017 р.)
  • Семінар для вчителів «Розвивальні методики навчання у сучасній українській школі: від теорії до практики » (грудень 2016 р.)

8. Проводити інструктивно-методичні наради.

Два рази на місяць

9. Організовувати виставки науково-методичної літератури.

Щомісяця. Бібліотекар.

10. Організовувати наставництво молодих та малодосвідчених учителів.

Вересень. Наказ.

11. Систематично здійснювати освітній моніторинг рівня навчальних досягнень учнів, рівня їх вихованості.

Два рази на рік

12. Підготувати атестаційні листи на вчителів.

Березень  2017 р.

13. Підготувати індивідуальні пакети документів для реєстрації на ЗНО 2017 р.

Січень-лютий 2017 р.

14. Підготувати матеріали для проведення ДПА.

Квітень 2017 р.

15. Провести методичний місячник (по дві декади):

• Декади авторських уроків  «Зерна досвіду»;
  • Тиждень педагогічної майстерності «Золотий розсип педагогічних ідей»;
  • Педагогічна виставка «Урок як вершина творчості»

Грудень 2016,    лютий 2017 р.

16. Скласти план курсової підготовки кадрів.

До 15.09.2016 р.

17. Вивчити стан викладання предметів згідно з річним планом роботи.

Протягом року. Адміністрація.

18. Вести контроль виконання навчальних програм.

Грудень. Травень.

19. Узагальнити матеріали з досвіду роботи вчителів.

Протягом року. Адміністрація.

20. Провести директорські контрольні роботи.

І та ІІ семестри. Адміністрація.

21. Поновити банк даних ППД міста, області, України.

До 01.10.2016 р.

22. Організовувати участь педагогічних працівників в інтернетзаходах.

Систематично.