[Кожен край має свій звичай]
[Шкільне життя]
[22 квітня 2015 року - День цивільного захисту]
[Театралізований фестиваль поетичної Музи Т.Шевченка]
[Зустріч випускників 2017]
Канівська загальноосвітня школа № 3 Канівської міської - Звіт з виховної роботи за 2015-2016 н.р.
Субота
«  Квітень 2024  »

Канівська загальноосвітня
школа І-ІІІ ступенів №3

Звіт з виховної роботи

Канівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3

за 2015-2016 н.р.

Виховна робота педагогічного коллективу нашої школи підпорядкована проблемній темі школи «Підвищення якості освіти через впровадження в навчально-виховний процес сучасних освітніх технологій». У цьому навчальному році виховна робота була спрямована на досягнення головної мети – формування та розвиток соціально-зрілої, творчої особистості – громадянина України.

Виконання завдань і реалізація основних принципів виховної роботи протягом навчального року здійснювалися за основними напрямками:

- ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави;
- ціннісне ставлення особистості до людей;
- ціннісне ставлення особистості до природи;
- ціннісне ставлення особистості до мистецтва;
- ціннісне ставлення особистості до праці;
- ціннісне ставлення особистості до себе.

Виховна робота школи була спрямована на вирішення таких завдань:

• створення умов для розумового, духовного, морального, фізичного розвитку учнів;

• турбота про здоров'я учнів, пропаганда здорового способу життя;

• естетичне, екологічне та трудове виховання як одна зі складових підготовки учнів до дорослого життя;

• виховання громадсько-патріотичних якостей .

Над реалізацією мети і завдань виховної роботи в школі в 2015-2016 навчальному році працювало 12 класних керівників та 8 класоводів, педагог-організатор, психолог та соціальний педагог, заступник директора з виховної роботи.

Напротязі навчального року крім предметних тижнів було проведено ряд тематичних заходів, під час яких учні поглиблюють свої знання з певних дисциплін. Найбільше увага приділяється патріотичному вихованню підростаючого покоління. Для цього у школі проведена велика кількість свят та відкритих виховних заходів.

Учні нашої школи неодноразово ставали  призерами  міських конкурсів  різного спрямування та тематики: Козацькому роду нема переводу – ІІ місце, Олімпійські лелеченята - ІІ місце, Пожежно-прикладний вид спорту – ІІІ місце, Шкіряний м’яч – І місце, День Землі – ІІІ місце, Конкурс читців невідомих поезій Шевченка – ІІІ місце, Конкурс  ілюстрацій до творів Шевченка - ІІ місце, Конкурс «Права людини очима дітей» - ІІІ місце, Старти надій – ІІ місце, Мистецький Дивокрай Черкащини – ІІІ місце, Пішохідний туризм ІІ місце, Золота осінь – ІІІ місце.

Протягом року учні нашої школи приймали участь у різноманітних акціях та  флешмобах: Ланцюг Єднання, День вишиванки, Містечко Майстрів, Голуб Миру, Я не хочу гратись у війну, Безпека дітей на дорозі, Збережи ялинку, З Миколаєм в серці та ін.

Для всебічного розвитку учнів і для зайнятості учнів у позаурочний час в школі функціонує 7 гуртків.

Напрями профільних гуртків:

• фізкультурно-оздоровчі - 2 –кількість дітей -30
  • художньо-естетичні- 2- кількість дітей -45
  • здоров’язберігаючі -1 -кількість дітей -15

Гуртки патріотичного спрямування:

• військово-патріотичні - 1 -кількість дітей -15
  • туристичні -1  -кількість дітей -15

Крім того, на базі закладу проходять заняття гуртків позашкільної освіти:

• ДЮСШ – волейбол (дівчата)
  • ДЮСШ – футбол (хлопці)
  • ДЮСШ – легка атлетика
  • Центр туризму - туристичний

Активну участь члени гуртків беруть у проведенні міських,  загальношкільних свят та тематичних вечорів.

Говорячи про виховну роботу в школі не можна не сказати про роботу учнівського самоврядування. Очолює цю роботу учень 10 класу Півень Віталій, який є Президентом школи. Прем’єр-міністр Курочка Анна. Члени учнівського парламенту працюють  в семи міністерствах.

Міністерство освіти та науки

Міністерство внутрішніх справ

Міністерство інформації

Міністерство соціального захисту

Міністерство культури і дозвілля

Міністерство фізкультури та спорту

Міністерство екології

В складі органу учнівського самоврядування діє волонтерський загін «Крок назустріч». Члени волонтерського руху постійно беруть участь у благодійних акціях спрямованих на підтримку учасників та воїнів АТО, а також дітям-інвалідам  з обмеженими можливостями.

Така організація учнівського самоврядування формує в учнів навички правової поведінки в суспільстві, дотримання моральних норм, сприяє становленню громадської позиції та вихованню національно-патріотичних якостей. Багато загальношкільних заходів проводились за участю та за ідопомогою членів парламенту.

Всі події шкільного життя, в тому числі і виховної роботи висвітлюються на сайті школи за посиланням http://school3-kaniv.ucoz.ua та на сторінці спільноти «Канівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3»    http://vk.com/shcolaua.

Весь педагогічний колектив нашої школи і надалі буде працювати над всебічним розвитком дитини, формувати патріотичні почуття, прищеплювати учням повагу до загальнолюдських норм гуманістичної моралі, потреби у здоровому способі життя, збереженні і зміцненні фізичного та психічного здоров’я дитини.