«  Березень 2016  »

Головна » 2016 » Березень » 1 » ВІДКРИТІ ОБЛАСНІ ЗМАГАННЯ З ПІШОХІДНОГО ТУРИЗМУ В ЗАКРИТИХ ПРИМІЩЕННЯХ СЕРЕД УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

Відео

19-21 лютого 2016 року Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради на базі Канівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Канівської міської ради провів відкриті обласні змагання з пішохідного туризму в закритих приміщеннях серед учнівської молоді (далі – змагання).

У змаганнях взяли участь 16 команд (90 учасників) з навчальних закладів Жашківського, Золотоніського, Смілянського, Уманського, Черкаського районів, міст Канів, Сміла, Умань, Черкаси. Змагання проводилися на двох дистанціях у видах – „Особиста смуга перешкод” (ІІ клас) та „Командна смуга перешкод” (ІІ клас).

19 лютого відбувся суддівський семінар, постановка дистанції змагань та урочиста частина відкриття змагань.

Церемонія відкриття змагань

20 лютого – у перший день змагань учасники подолали дистанцію „Особиста смуга перешкод”.

21 лютого учасники завершили змагання на дистанції „Командна смуга перешкод”. Цього ж дня відбулася церемонія закриття змагань та вручення нагород переможцям.

Переможці в особистій дистанції - молодша вікова група

Переможці в особистій дистанції - старша вікова група

Перемогу в змаганнях здобули:

Командна дистанція

Старша вікова група

І місце – команда Станції юних туристів м. Умань

ІІ місце – команда Позашкільного навчального закладу м. Черкаси „Центр туризму, краєзнавства, екскурсій та спорту учнівської молоді”

ІІІ місце – команда Будинку дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради

Командна дистанція

Молодша вікова група

ІІІ місце – команда Станції юних туристів м. Умань

Особиста дистанція