«  Березень 2016  »

Головна » 2016 » Березень » 11 » ПІДСУМКИ ТЕАТРАЛІЗОВАНОГО ФЕСТИВАЛЮ
ПІДСУМКИ ТЕАТРАЛІЗОВАНОГО ФЕСТИВАЛЮ

Театралізований фестиваль  поетичної Музи Т.Шевченка

«  Прожити життя з користю для інших...»

( до 202 річниці від дня народження Т.Г.Шевченка)

ПІДСУМКИ  ТЕАТРАЛІЗОВАНОГО  ФЕСТИВАЛЮ

У номінації «За використання цікавих театральних прийомів» в літературно-музичній композиції за твором Т.Г.Шевченка «І золотої, й дорогої» визначено колектив 5-А класу . Журі відзначило масовість, музичність, авторську хореографію, яскраві костюми акторів, декорації. Талановита акторська гра п’ятикласників та майстерна  режисура  Цюкало Л.Г. викликали хвилю овацій в глядачів.

У номінації «За успішний дебют та акторську майстерність» визначеноучнів 5-Б за інсценізацію твору Оксани Іваненко «Тарасові шляхи».  Повчальний зміст виступу учнів справив глибоке враження на усіх присутніх.

У номінації «За високий рівень втілення художнього образу» визначено учнівський колектив 6-А класу .Схвальні відгуки за національний колорит, креативний підхід, майстерне перевтілення  отримала акторська гра Вишні Анни та Курочки Діани, Кравченко Альони,  Бахімова Максима.

У номінації «За високий рівень втілення художнього образу» відзначено учнівський колектив 6-Б класу (класний керівник Гриценко Л.Ю., учитель Цюкало Л.Г.) за інсценізацію твору Т.Шевченка «Сон». Майстерне перевтілення, акторська довершеність,  національне вбрання забезпечили  успіх виступу.

Колектив 7-А класу відзначено у номінації «За глибоке знання творчості Т.Г. Шевченка» (класний керівник Семенченко м.А. та вчитель укр. літер. Бойко Л.М.). Постановка «Наймички» вразила глядачів національним колоритом, яскравими українськими костюмами.

Журі відмітило гарну підготовку учнів 7-Б у номінації «За кращий режисерський задум», чудові костюми та талановиту гру  юних акторів в інсценізації твору Т.Г. Шевченка «Тополя». Усі актори вразили глядачів прекрасними сценічними даними та виразним читанням.

У номінації «За високий професіоналізм та креативний підхід» нагороджено 8-А клас (класний керівник Сіддікова С.Г., учитель Білан Г.В.) за майстерне виконання пісні на слова Т.Шевченка . Професійний виступ учнениці змусив глядачів  пройнятися всіма чарами і принадами поезії, покладеної на музику.

У номінації  «За оригінальний підхід до втілення теми фестивалю та глибоку ідею»  відзначено колектив 8-Б класу (класний керівник Дерев’янко Н.М. та вчитель укр. літ. Понзель Н.В.). Постановкою «Поетичного віночка поезій Т.Шевченка» учні 8-Б класу показали актуальність традицій Шевченкового слова в сучасному світі.

У номінації «За високий професіоналізм та креативний підхід» відзначено учнівський колектив 9 -А класу (класний керівник Дерев’ягіна О.К., учитель Понзель Н.В.) за інсценізацію уривка із  поеми Т.Г.Шевченка «Катерина». Професійна гра учнів, трагізм,  глибиність твору, а головне підведення підсумків, отримало позитивні відгуки членів журі та глядачів.

У номінації « За акторську майстерність і професіоналізм та хореографію». Цікаво продемонстрували учні 9-Б класу талановиту гру, різноплановість жанрів в одному творі «Лілея», авторську хореографію, а вдало підібрані костюми надали постановці яскравого забарвлення та колориту.

У номінації «За стильний авторський проект театральних костюмів та оригінальний режисерський підхід» відзначено колектив 10  класу (класний керівник Настенко О.Я., учитель укр. літ. Бойко Л.М.) за інсценізацію поетичного твору Т.Г.Шевченка «Гайдамаки»

У номінації «За високий професіоналізм та креативний підхід» відзначено 11 клас. Вживання в образи було настільки повним, що глядачі відчували себе присутніми на справжній виставі. Вдалий вибір поезії, колоритний український костюм,  артистичність, логічне завершення вірша класичної п’єси – це творчі знахідки учителя української  літератури Цюкало Л.Г

Проведення тематичних театральних фестивалів вже стало традиційним у нашому закладі. «Театр – це життя» - так можна назвати сьогоднішню зустріч. Такі види діяльності позитивно впливають на формування творчих здібностей вихованців, розкриття їх талантів. Тож відкривайте свої таланти! Ми вам даємо всі шанси реалізувати свій творчий потенціал. До нових зустрічей.

Переглядів: 680 | Додав: dimich | Теги: Театралізований фестиваль поетичної, Театралізований, фестиваль, Т.Шевченка, поетичної Музи | Рейтинг: 1.0/1