«  Жовтень 2014  »

УКРАЇНСЬКИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ДИСПАНСЕР

РАДІАЦІЙНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

вул. Міська, 1-А, м. Київ, Пуща-Водиця, 04075, тел. (044) 401-84-52, E-mail: dispanser@ukrpost.net

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Державний заклад «Український спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення Міністерства охорони здоров'я України», розташований в заповідній зоні м. Києва, Пуща Водиця, вул. Міська 1-А і з 1986 року надаєбезкоштовну амбулаторно-консультативну допомогу дітям та дорослим, стаціонарну - дітям від 1-го до 18 років, постраждалим внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

До стаціонару госпіталізуються діти для комплексного обстеження та лікування, оздоровлення. Діти до 4-х річного віку госпіталізуються з мамою по догляду.

Діти можуть прибувати до диспансеру індивідуально та групами , при наявності Згоди батьків на медичне втручання( стаття 43 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я»).

При госпіталізації дітей з учителем створюються можливості для поєднання обстеження, лікування та оздоровлення з навчанням.

Діти багато часу проводять на свіжому повітрі, мають можливість працювати у бібліотеці, котра являється філіалом Національної дитячої бібліотеки України.

Вихователі, що мають вищу педагогічну освіту, у разі необхідності, надають дитині консультативну допомогу щодо засвоєння шкільної програми, організовують дозвілля дітей.

Обсяг обстеження:

1. Огляд спеціалістами поліклініки для дорослих: терапевт, невролог, дерматолог, хірург-онколог, гінеколог, стоматолог, офтальмолог, отоларинголог, ендокринолог.

2. Огляд спеціалістами поліклініки для дітей: педіатр, ендокринолог, гастроентеролог, невролог, кардіолог, офтальмолог, отоларинголог.

3. Функціональна діагностика: спектрометрія, електрокардіографія, електро-енцефалографія, реоенцефалографія, реовазографія, фіброгастродоуденоскопія, ультразвукове дослідження серця з доплерографією магістральних судин, щитовидної залози, молочної залози, органів черевної порожнини, малого тазу, плода у вагітних, зовнішніх статевих органів у хлопчиків.

4. Лабораторні обстеження: аналіз крові загальний, біохімічний, імунологічний, визначення гормонів щитовидної залози  та хеліко.-бактер пілорі (за показами), дослідження сечі, копрологічне дослідження.

Профіль стаціонару:

1. Хвороби ендокринної системи.

2. Хвороби нервової системи.

3. Хвороби системи кровообігу.

4. Хвороби органів дихання.

5. Хвороби органів травлення.

Лікування: медикаментозне, фітотерапія, фізіотерапія, ЛФК, масаж.

Харчування дієтичне, 5-ти разове, у тому числі щоденно соки та свіжі фрукти.

Протипоказання для госпіталізації до стаціонару УСДРЗН:

1. Гострі інфекційні захворювання .

2. Онкологічні захворювання.

3. Психічні розлади.

4. Захворювання нервової системи: епілепсія, епілептичні синдроми, ДЦП.

5. Вроджені вади розвитку, що потребують лікування в спеціалізованих закладах.

6. Хронічні захворювання в стадії декомпенсації.

7. Бронхіальна астма в приступний період.

8. Цукровий діабет.

При зверненні необхідно мати:

• посвідчення потерпілого від Чорнобильської катастрофи та ксерокопія);

• свідоцтво про народження (діти), паспорт (дорослі);

• Згоду батьків на медичне втручання;

• витяг з карти амбулаторного хворого,;

При госпіталізації, крім вище зазначеного, необхідно мати довідки про:

- епідемічне оточення з місця проживання та дитячого закладу (школи, дошкільного виховного закладу) за останні 21 день;

-  перенесені інфекційні захворювання (вказати рік);цією

-  профілактичні щеплення;

- перевірку на педикульоз, коросту;

-дитина до 3-х років та мама по догляду за цією дитиною, крім того, довідку про обстеження на кишкову групу інфекцій.

Контактні телефони: (044) 401-93-59, 401-97-20, 401- 97-28, 401-90-42.

Телефон-факс: 401 -84-52, 401-97-20

Схема проїзду: від площі Шевченка трамваєм №12 у сторону Пущі Водиці до зупинки "Спец. диспансер"; від метро «Академмістечко» автобусом № 30 до зупинки «Міська», потім трамваєм № 12 до зупинки «Спец. диспансер».

Переглядів: 490 | Додав: dimich | Рейтинг: 0.0/0