Субота
«  Жовтень 2017  »

Головна » 2017 » Жовтень » 21 » Новини школи
Новини школи

Білан Галина Вікторівна має повну вищу педагогічну освіту за спеціальністю «Українська мова і література» та кваліфікацію вчителя української мови та літератури. Працює за отриманим фахом у загальноосвітній школі I-III ступенів №3 з 2001р.

Рішенням атестаційної комісії відділу освіти Канівського міськвиконкому їй підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «старший учитель» 03 квітня 2015 р.

У жовтні 2014 р. Білан Г.В. підвищила кваліфікацію у Черкаському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників.

Галина Вікторівна виявляє ґрунтовну професійну компетентність, досконало володіє ефективними формами і методами викладання предметів. Інформована про сучасні досягнення психолого-педагогічної науки, вдало поєднує елементи традиційних та інноваційних методик навчання рідної мови та літератури. Працює над науково-методичною проблемою «Використання інноваційних  методик у  викладанні української мови та літератури». Вчитель працює над виробленням орфографічної та пунктуаційної грамотності учнів, збагаченням їх лексичного запасу. Старанно готується до кожного уроку, наповнює його цікавим змістом та мовним матеріалом.

На уроках літератури Галина Вікторівна подає твори як витвір мистецтва, розкриває їх зміст у широкому культурному контексті, висвітлює зв’язки літератури з фольклором, звичаями, віруваннями, культурними традиціями народу. Учитель наполегливо формує в учнів уміння самостійно шукати, аналізувати та відбирати необхідну інформацію, перетворювати, зберігати та передавати її. Розвиває творчу активність учнів, забезпечує зв’язне монологічне та діалогічне мовлення. Це сприяє активізації навчального процесу та забезпечує належний рівень результативності роботи вчителя.

Галина Вікторівна викладає свій предмет із захопленням, любить і знає його, характеризується активним пошуком нових ідей, творчо підходить до  планування  уроків, урізноманітнює форми і методи навчання з урахуванням особливостей учнів.

Учитель бере активну участь у роботі шкільного та міського методичних об’єднань учителів української мови та літератури, є лауреатом міського конкурсу на кращу розробку уроку, присвяченого 200-й річниці від дня народження Т.Г.Шевченка та лауреатом  педагогічної  виставки «Освіта Канева-2015», дипломантом  - «Освіта Черкащини – 2015».

Переглядів: 446 | Додав: Katiba | Рейтинг: 0.0/0