Неділя
«  Жовтень 2015  »

Головна » 2015 » Жовтень » 22 » Методичне об’єднання вчителів української мови
Методичне об’єднання вчителів української мови
«Хто не шанує видатних людей свого народу,

той сам не гідний пошани»

М. Рильський

Підвищення професійного рівня, самоосвіта – це основне в роботі вчителя. МО вчителів української мови і літератури, зарубіжної літератури та суспільних дисциплін постійно працює над удосконаленням своєї професійної майстерності.
У 2015 році громадськість України відзначає 120 річницю від дня народження та 105-річчя з початку літературної діяльності класика української літератури, видатного поета, перекладача і громадського діяча Максима Рильського.
Максим Рильський – поет, інтелектуал, перекладач, людина, яка досконало володіла словʼянськими мовами. Особистість, людину з великої літери визначають його ж слова: „На все дивлюся власними очима”.
З нагоди ювілею класика української літератури М. Рильського методичне об’єднання вчителів української мови і літератури міста Канева провело виїздне методичне засідання, відвідавши Київський літературно-меморіальний музей Максима Рильського. Девізом цього заходу були слова самого митця: «Хто не шанує видатних людей свого народу, той сам не гідний пошани». Цікава розповідь екскурсовода, вражаючі експонати, дух родини Рильських – все це дуже вразило відвідувачів – учителів-філологів. Вони з цікавістю слухали розповідь екскурсовода, подякували за ті хвилюючі миттєвості, які пережили, блукаючи кімнатами, де жив, працював і відпочивав М.Рильський. Звичайно, в гості тільки з подарунком. Методист міськво Горленко О.Г. вручила екскурсоводу на згадку сувенірний «Кобзар» і дерев’яну таріль із зображенням Тараса Шевченка та краєвидами м. Канева, а голова МО Канівської ЗШО І-ІІІ ступенів №3 Понзель Н.В. прочитала в дарунок поетичні рядки із твору місцевої поетеси Ніни Пилипенко «Гімн поетичній музі Максима Рильського», які закінчуються такими словами:
       Живеш, поете, будеш жити,
       Сьогодні, завтра і завжди.
       Будуть тебе, твій дар любити,
       Всі покоління і роди.

Голова МО Канівської ЗШО І-ІІІ ступенів №3 Понзель Н.В.

Переглядів: 415 | Додав: chorna | Теги: Методичне об’єднання вчителів украї, вчителі української мови, методичне об’єднання | Рейтинг: 0.0/0