Неділя
«  Жовтень 2015  »

Головна » 2015 » Жовтень » 27 » Методичне об’єднання вчителів інформатики та фізики
Методичне об’єднання вчителів інформатики та фізики

16 жовтня 2015 р. в Інституті доуніверситетської підготовки відбувся Х Міжрегіональний науково-практичний семінар «Реалії і перспективи розвитку освіти у системі «загальноосвітній навчальний заклад – доуніверситетська підготовка – вищий навчальний заклад» (на прикладі дисциплін фізика та інформатика). Він був проведений спільно з відділом освіти виконавчого комітету Канівської міської ради Черкаської області та Інститутом педагогіки НАПН України.

На пленарному засіданні з доповідями виступили: д. пед. н., професор Н. Муранова, д. пед. н., доцент, зав. кафедри теоретичної та прикладної фізики О. Кузнєцова, д. пед. н, професор, зав. кафедри комп’ютерних мультимедійних технологій С. Лобода, к. т. н., доцент цієї ж кафедри Н. Шибицька, учитель інформатики вищої категорії АКЛ ім. І. Сікорського А. Анфілова, к. т. н., доцент кафедри аеронавігаційних систем Є. Знаковська, к. т. н, доцент кафедри телекомунікаційних систем Р. Одарченко.

Науковці, вчителі фізики та інформатики обговорили проблеми щодо стану і перспектив розвитку доуніверситетської підготовки, особливостей навчання фізики за кредитно-модульною системою в НАУ, використання мультимедійних технологій в освітньому процесі університету та ЗНЗ, змісту шкільної програми з фізики та інформатики, а також можливостей їх ефективного виконання, впровадження елементів дистанційного навчання у освітньому просторі ЗНЗ, забезпечення шкільним курсом інформатики викладання технічних дисциплін у НАУ, вступної компанії – 2016 та особливостей підготовки до ЗНО. Доцент С. Одарченко презентував власний портал професійної орієнтації молоді.

Представники відділу освіти виконавчого комітету Канівської міської ради Черкаської області висловили бажання подальшої плідної співпраці з університетом щодо проходження підвищення кваліфікації вчителів міста на базі НАУ.

У роботі семінару взяли участь вчителі фізики та інформатики канівських шкіл. Так, зокрема педагоги Канівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 презентували власні доробки:

- «Організація проектної діяльності на уроках фізики та сучасні  підходи до позакласної роботи» (Дерев’янко Н.М.);

- «Впровадження інтерактивних технологій навчання на уроках фізики в старших класах загальноосвітньої школи» (Настенко О.Я.);

- «Використання тестових технологій на уроках інформатики» (Дерев’янко В.В.);

- «Роль комп’ютерних технологій у житті сучасної людини» (Перевіспа Л.М.)

Переглядів: 413 | Додав: chorna | Рейтинг: 0.0/0